Страшне сповіщення про непоправну втрату вручили ще одній сім’ї нашої громади

Дата: 20.03.2024 18:32

Страшну звістку про безцінну втрату вручили ще одній сім’ї нашої громади. Ще одна сім'я почула страшне: «Ваш чоловік загинув….». Виконуючи обов’язок військової служби на Донеччині, 19 березня пішов у вічність мешканець села М 'якоти, водій-заряджаючий 1 реактивного артилерійського взводу - Веремей Олександр Васильович.

Важко підібрати слова, якими можна було б вгамувати пекучий біль втрати... Не вистачить слів, аби втішити родину воїна... Адже гинуть відважні, патріотичні українці…

Від імені усієї громади висловлюємо щирі  співчуття родині загиблого Воїна Світла. В цю гірку мить поділяємо ваше горе та схиляємо голову в глибокій скорботі. Нехай світлі спогади про Олександра завжди будуть сильнішими за смерть… Уклінна дяка та вічна пам’ять воїну-захиснику Батьківщини!

Про церемонію прощання з оборонцем та чин похорону буде повідомлено додатково.