ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ВИШИВАНКИ

Дата: 20.03.2024 15:44

Таланти не міліють!...

Здобувачі освіти Плужненського ліцею імені Бортника Р.Й. прийняли участь в заочному фотоконкурсі приуроченому Дню української вишиванки.

Керівниками учнівських робіт став директор закладу освіти Владислав ХОМ΄ЯК, заступник з навчальної роботи Світлана ЧЕШИХИНА, учителька початкових класів Тетяна ВОЙТЮК.

Це родинний проєкт, тому сім΄я кожного учасника стала його частинкою.

Загалом, було представлено 5 презентацій:

1. Ковальчук  Соломія Сергіївна, з гаслом «Вишиванку одягай – своїх традицій не забувай!».

2.Блащук Максим Віталійович, з гаслом  « Щоб одягти, вагомий привід треба мати.    Її ми хочемо носити кожен день, співать народних в ній пісень!».

3.Артенюк Василина Сергіївна, з гаслом «Вишиванка для мене – це символ краси та національної ідентичності українського народу».

4.Космацький Кирил Дем΄янович, з гаслом «Вишиванку одягай – своїх традицій не забувай!».

5.Войтюк Каріна Вікторівна, з гаслом «Вишиванка – це любов. Вишивати – оберігати, вірити, чекати!».

Вітаємо конкурсатів – справжніх українців, які представили, як і свій ліцей, так і Плужненську громаду.

Бажаємо Перемоги для вишиванної України, перемоги учасникам конкурсу, творчих успіхів, наснаги і бути «істинними» українцями з великої літери!

Головний спеціаліст відділу освіти,

культури, молоді та спорту