КОНКУРС «КВІТКА БУТТЯ»

Дата: 11.03.2024 12:34

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2024 рік, затвердженого наказом Міністерством освіти і науки України від 13.12.2023 р. № 1527, Хмельницький обласний центр краєзнавства, туризму та екологічного виховання учнівської молоді проводить обласний етап Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості на тему: «Квітка буття» серед учнів початкових класів.

Заклади освіти нашої громади представлятимуть роботи учнів Плужненського ліцею імені Бортника Р.Й. у трьох номінаціях:

1. Відео-блог «Один день з життя села» -- Каріна ВОЙТЮК, учениця 2 класу.

2. Відео-блог   один день з життя природи «Чарівні куточки села Плужне» -- Дар΄я  НЕПЕВНА, учениця 3 класу.

3. Екологічна сумка з мотивами природних об’єктів «Соняшникове поле» -- Ангеліна ГОРБУЛЬКО, учениця 3 класу.

4. Екологічна сумка з мотивами природних об’єктів «Барвистий рідний край» -- Юрій ЛОСОВСЬКИЙ, учень 3 класу.

Дякуємо батькам, бабусям, які створювали разом з дітками роботи про нашу маленьку Батьківщину – Плужне, що є частинкою славної і квітучої України.

Бажаємо нашим конкурсантам перемоги.

Усім, віри про мирне майбутнє.

СЛАВА УКРАЇНІ!

СЛАВА ЗАХИСНИКАМ І ЗАХИСНИЦЯМ!

Головний спеціаліст відділу освіти

Галина ДАНИЛЕНКО