Плужненська громада знову у скорботі...

Дата: 28.02.2024 12:09

Останні дні лютого дарують нам по-справжньому веснянні дні. Проте ворог має свої плани, всіх жителів нашої країни ці плани не тішать, бо ми змушені зустрічати та проводжати у останню земну путь наших захисників, наших Героїв.

27 лютого 2024 року наша громада живим коридором та українською символікою зустріла і провела в останню путь нашого земляка- Фурманюка Володимира Івановича, жителя села Кунів, який загинув на сході нашої країни, мужньо захищаючи цілісність та незалежність своєї Батьківщини.

Плаче старенька мама, плачуть сестри, брати, племінниці, родичі, сусіди, однокласники, знайомі, односельці.  Низько опустили голови, як сивочолі чоловіки,  так і молоді хлопці. Важко... Важко ховати наших ГЕРОЇВ, наших воїнів. Важко змиритися з думкою, що вони (наші герої) віддають найдорожче - своє життя.

Символічно, що в той момент, коли шикувалась похоронна процесія, коли із домівки виносили труну, високо в небі, над обійстям героя, з'явились чотири журавлики. Тож легких тобі хмаринок, наш воїне, вічна пам'ять і земля пухом.

Уся громада у скорботі!

Царство небесне, нашому ГЕРОЮ!!!

Слава Україні!