До уваги суб'єктів господарювання, які використовують засоби захисту рослин, та власників пасік!

Дата: 20.02.2024 09:48

З метою профілактики отруєння бджіл, підвищення рівня обізнаності щодо вимог законодавства у сфері бджільництва, в тому числі застосування засобів захисту рослин, основних причин отруєння бджіл, а також алгоритму дій при встановленні факту отруєння бджіл Виконавчий комітет Плужненської сільської ради наголошує про неухильне дотримання вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19 лютого 2021 року № 338 «Про деякі питання у сфері бджільництва», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 березня 2021 року № 283/35905.

З заходами профілактики отруєння бджіл пропонуємо ознайомитися з  поданої презентації:

Інформаційні матеріали по заходам профілактики отруєння бджіл