Відбулося пленарне засідання тридцять дев'ятой сесії сільської ради восьмого скликання.

Дата: 16.02.2024 14:34

Сьогодні 16 лютого  відбулося пленарне засідання тридцять дев'ятої  сесії сільської  ради восьмого скликання, яке провів  сільський голова  Віталій Мартинюк та секретар виконавчого комітету Людмила Семенишина. У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, заступник сільського голови Людмила Лужецька, старости Ярослав Качур, Михайло Левчук та Людмила Шулдик, працівники КП "Лісомисливське господарство" директор - Рожков Олег Володимирович та бухгалтер Веремейчук Наталія Миколаївна, депутат районної ради - Хом'як Владислав Миколайович, головний бухгалтер Плужненської сільської ради - Ткачук Тетяна Вікторівна.  Сесійному зібранню  передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані питання порядку денного.

В ході засідання депутатами були розглянуті питання:

1.Про внесення змін  до бюджету Плужненської сільської ради на 2024 рік. (доповідали  головний бухгалтер Тетяна ТКАЧУК та голова постійної   комісії з  питань  бюджету  Іван ЖИГАДЛО).

2.Про  затвердження  Програми  соціального захисту та  надання підтримки внутрішньо переміщеним та/або евакуйованим особам на території Плужненської сільської ради на 2024 рік(доповідав  голова сільської ради Віталій МАРТИНЮК).

3. Про затвердження  актів  передачі  матеріальних цінностей для КЗ «Молодіжний центр «Великорадогощанська січ»(доповідала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту - Тетяна НАЗАРКОВА).

4. Про  затвердження  акту про  інвентаризацію  основних  засобів, що пропонуються до  списання (доповідала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту - Тетяна НАЗАРКОВА).

5. Про затвердження   тарифів  на  послуги з централізованого водопостачання, які  надає  КП «Лісомисливське господарство» Плужненської  сільської  ради (доповідала буглалтер КП "Лісомисливське господарство" - Наталія ВЕРЕМЕЙЧУК)

6. Про  надання  грошової допомоги громадянам.(доповідав голова постійної комісії з питань бюджету - Іван ЖИГАДЛО)

7. Про затвердження переліку об’єктів, видів робіт для осіб, яких засуджено до покарання у виді громадських робіт на 2024 рік. (доповідала секретар ради - Людмила СЕМЕНИШИНА).

8.  Про внесення  змін до  структури   апарату   та  виконавчих  органів Плужненської   сільської  ради (доповідала секретар ради - Людмила СЕМЕНИШИНА).

9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (доповідав голова постійної комісії з питань земельних ресурсів та архітектури  -Іван ХОЛОНДОВИЧ).

10. Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) земельних ділянок  в натурі (на місцевості) громадянам (доповідав голова постійної комісії з питань земельних ресурсів та архітектури  -Іван ХОЛОНДОВИЧ).

11. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення (доповідав голова постійної комісії з питань земельних ресурсів та архітектури  -Іван ХОЛОНДОВИЧ).

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ТОВ «Білозем Плюс» (доповідав голова постійної комісії з питань земельних ресурсів та архітектури  -Іван ХОЛОНДОВИЧ).

13. Про припинення  права   користування земельними ділянками для ведення особистого селянського господарств (доповідав голова постійної комісії з питань земельних ресурсів та архітектури  -Іван ХОЛОНДОВИЧ).

14.  Про  передачу  у приватну власність земельних ділянок   для ведення товарного виробництва (доповідав голова постійної комісії з питань земельних ресурсів та архітектури  -Іван ХОЛОНДОВИЧ).

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель сільськогосподарського призначення під польовими дорогами та передачі їх в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (доповідав голова постійної комісії з питань земельних ресурсів та архітектури  -Іван ХОЛОНДОВИЧ).

16.Про  розгляд заяв громадян (доповідав голова постійної комісії з питань земельних ресурсів та архітектури  -Іван ХОЛОНДОВИЧ).

17. Про розгляд  листів (доповідав  голова сільської ради Віталій МАРТИНЮК).

18. Звіт  сільського  голови  Плужненської  сільської  ради за 2023 рік (доповідав  голова сільської ради Віталій МАРТИНЮК).

19.Про внесення  змін  до Програми соціального захисту населення «Турбота»   на період 2024-2026 роки (доповідав  голова сільської ради Віталій МАРТИНЮК).

20. Про  внесення  змін   в  персональний  склад членів виконавчого  комітету Плужненської сільської ради (доповідав  голова сільської ради Віталій МАРТИНЮК).

21.Різне.

По усіх питаннях порядку денного депутатами було прийнято відповідні рішення.