Закликаємо зустріти полеглого Героя «живим коридором» з українською символікою

Дата: 06.02.2024 11:53

Фото без описуФото без опису

Завтра, 07 лютого 2024 року, орієнтовно о 11.30-12.00 год. прибуде кортеж з тілом нашого новітнього Героя - Андрія Миколайовича ПОРТЮХА. Маршрут пролягатиме зі сторони м.Ізяслав, через село Борисів, центр села Плужне, до рідного дому.

У цей же день о 13.00 год. будемо проводжати в останню путь нашого мужнього захисника. Заупокійна служба за воїном відбудеться з рідного подвір'я в селі Плужне .

Маємо надію, що усі  небайдужі громадяни зустрінуть померлого Героя «живим коридором» з українською символікою. Ми зобов'язані віддати належну і, на жаль, останню шану нашому оборонцю, який віддав своє життя за наше мирне майбутнє, за нашу Україну...