І ЗНОВУ ПЕРЕМОГИ!

Дата: 31.01.2024 11:34

Фото без опису Фото без опису

Підведено підсумки ІІІ обласного етапу XІІІ  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. Конкурс проходив під гаслом "Об'єднаймося ж, брати мої!".Учні Плужненського  ліцею імені Бортника Р.Й. взяли активну участь у номінації " Образотворче мистецтво" (керівник: Лариса ГОРБУЛЬКО,  учителька предмету «Мистецтво»  ),  і виборали всі призові місця:

Диплом І ступеня -- Аврора ОДАРЧУК, 9 клас, малюнок "Козацькому   роду нема     переводу!".

Диплом ІІ ступеня -- Надія ГОРБУЛЬКО, 7 клас, малюнок "Я дякую ЗСУ!".

Диплом ІІІ ступеня -- Сніжана ФЕДОРЧУК, 5 клас, малюнок "Україна переможе!".

Диплом ІІІ ступеня -- Катерина ДУЛЮК  і Олександра ДУЛЮК, малюнок "Хай живе і квітне рідний край!".

(керівник).

Робота Аврори ОДАРЧУК представлятиме область на Всеукраїнському ІІІ етапі конкурсу у Києві.

Також, учень 5 класу Артем ВОЙТЮК  взяв участь в обласному етапі виставки-конкурсу "Український сувенір", організований Хмельницьким обласним  центром туризму,  краєзавства та екологічного виховання учнівської молоді.

У номінації "Подарунок воїну" за роботу "Символ України"  Артем отримав Диплом І ступеня (керівник Тетяна ВОЙТЮК, учителька української мови та літератури).

Це особливий виріб із дерева, наповнений вірою в Перемогу. Ідея виникла, коли російський агрессор зухвало порушив кордони нашої України і продовжує нищити все, що нам дороге і рідне.

Робота учня буде представлена на Всеукраїнському  етапі виставки-конкурсу в Києві.

Бажаємо нашим переможцям  творчих злетів.

Разом наближаємо  Перемогу.

Слава ЗСУ! Слава Україні!

Головний спеціаліст відділу освіти

Галина ДАНИЛЕНКО