Вітання сільського голови з Різдвом Христовим.

Дата: 25.12.2023 08:07

Шановні жителі та гості нашої Плужненської громади!

Христос Народився!

Це давнє українське вітання і українські колядки продовжують звучати завдяки кожній захисниці, кожному захиснику, які зустрічають вже друге Різдво далеко від своїх родин в окопах і бліндажах на фронті. Разом з колядкою звучать молитви про небесний захист для наших воїнів, волонтерів, про звільнення полонених, про одужання поранених, про підтримку для тих, хто втратив рідних, звучать молитви про Перемогу України.

Нехай світло різдвяної зірки наповнює кожну українську сім’ю надією, нехай колядки дарують небесну радість Різдва вашим серцям, нехай Божа благодать наповнює ваші родини здоров’ям, любов’ю, достатком.

Щасливого, переможного Нового року!

Христос народився!

Славімо його!

З повагою сільський голова                                                                                                    Віталій МАРТИНЮК.