ВДЯЧНІ ЗА БЛАГОДІЙНО НАДАНІ НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ДІТЯМ ГРОМАДИ

Дата: 07.12.2023 11:06

Новорічно-різдвяні свята – одні з найулюбленіших, на які з нетерпінням чекають діти. Усі вони в очікуванні веселощів, подарунків та приємних сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються! З особливим нетерпінням чекають цього дня діти, які сподіваються на здійснення заповітних мрій.

Висловлюємо щиру подяку Благодійному фонду "Континентал Фармерз Груп" в особі Марії Ващенко, за надання подарунків для дітей закладів освіти до Дня Святого Миколая.

Сердечно дякуємо Вам за розуміння та неодноразову допомогу, та зичимо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів. Насамперед хочеться від щирої душі подякувати Вам за ваші відкриті, добрі серця, які в нинішнійнелегкий час хочуть і здатні робити діла милосердя! Нехай у кожній Вашій оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир і спокій!

З повагою Виконавчий комітет Плужненської сільської ради.