З Днем Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2023 09:53

День Збройних сил України відзначається щорічно 6 грудня. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але у 2022 році під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. Найкращі сини і дочки України боряться в Збройних силах за незалежність і свободу своєї Батьківщини.

Вже не один рік День Збройних Сил України відзначається в умовах війни в Україні. І тисячі солдатів і офіцерів героїчно захищають свою землю зі зброєю в руках. На сьогодні військова справа притаманна не тільки чоловікам, її опанували й представниці «слабкої» статі. Жінка на війні - сьогодні не новина. Тож цього дня привітання приймають й представниці жіноцтва, які  вірно несуть службу по захисту держави.

На жаль війна не буває без жертв, і серед наших земляків є й ті, хто віддав свої життя за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади. Я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих героїв і низько схиляю голову перед родинами:

Чепелюка В.М.,

Мамлая О.А.,

Хом'яка І.П.,

Базилюка Б.І.,

Тимощука О.В.,

Ціося Л.М.,

Коляди Д.С.,

Гребенюка В.І.,

Федорчука О.О.,

Непевного О. В.,

Корнійчука В.М.,

Ничаюка С.В.,

Козенюка М.В.,

Ткачука Є.С.,

Дем'янчука Ю.А.,

Ювковецького Т.М.,

Гребенюка О.М.,

які віддали свої життя захищаючи свою рідну країну.

Я впевнений, що українські Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України. І в цей день, сердечно вітаю всіх військових зі святом і висловлюю щиру вдячність українським військовим, які сьогодні стоять на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність та національні інтереси країни.

Бажаю Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

З  повагою сільський голова                                                      Віталій МАРТИНЮК