У М'якотівському ліцеї відбулося відкриття та освячення пам’ятного стенда нашим захисникам

Дата: 03.12.2023 09:47

У перший день зими, 1 грудня, у М'якотівському ліцеї відбулося відкриття та освячення пам’ятного стенда нашим захисникам (випускникам М'якотівської школи):
Чепелюку Володимиру
Мамлаю Олександру
Ціосю Леоніду
Гребенюку Володимиру
Федорчуку Олександру
Яремчуку Дмитру.
Вони віддали  найдорожче - своє життя, щоб ми жили в незалежній державі. Ми робимо перший крок для увіковічнення імен наших воїнів, які колись були учнями М'якотівської школи. Відтепер пам’ятні знаки на стіні закладу будуть постійним спогадом нам і наступним поколінням про патріотизм і героїчний подвиг Захисників рідної Батьківщини.

На відкриття прибули рідні загиблих Героїв, представники влади,  представники духовенства, мешканці громади, діти – ті, кого боронили від ворога захисники, за чий спокій вони віддали свої життя.

Відкриття розпочалося з молитви та освячення мемоліальної дошки Хмельницькою Єпархією ПЦУ.  Організаторами та учнями ліцею, було коротко зачитано біографії життя загиблих Воїнів-Захисників. Слова подяки та вшанування пам'яті Героям - висловлювали представники влади та дирекція ліцею:

"Сумуємо та у глибокій пошані схиляємо голови перед світлою пам’яттю Героїв та усіх, хто поклав життя за Україну"

Захід завершився покладанням квітів до меморіальної дошки.

Герої не вмирають! Вони стають Ангелами і тримають над нами небо!