Національний форум з НІЗ "Плекаємо здоров'я українців разом"

Дата: 21.11.2023 13:51

Департаментом освіти та науки Хмельницької обласної військової адміністрації прийнято участь в Національному форумі з НІЗ "Плекаємо здоров'я українців разом", який проходив у м. Києві протягом 14-15 листопада 2023 року.

Для врахування в роботі та проведення подальшої промоції серед населення громади надсилаємо програму заходу, повний комплект презентацій з пропозиціями проєктів (для громад та закладів загальної середньої освіти), які можна переглянути за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1GgnzNJsFEcnfqDk3gd-Q-wlA7_G2WR2X?usp=sharing.

14-15 листопада була присутня на Національному форумі з НІЗ у Києві та маю декілька корисних презентацій. Прохання більше уваги звернути на такі презентації:

День 1:

1. Галина Майструк - Розвиток медичної служби закладу освіти;

2. Микола Орлов - Як поєднати воду, активності та освітнє середовище (ознайомлення);

3. Наталя Середа - Застосування підходу "Здорова школа" у закладі освіти;

4. Центр розвитку медсестринства МОЗ (Зверніть увагу на останній слайд про ліцензування. Заклад освіти маю отримання ліцензію на провадження медичної діяльності).

День 2:

5. Ірина Варламова - Як бібліотеки роблять свої громади здоровішими;