Прощання з героєм громади Олександром Гребенюком

Дата: 05.11.2023 10:52

Фото без описуФото без опису

25 жовтня 2023 року стало черговим трагічним днем для громади — загинув мешканець Плужного, Олександр Миколайович Гребенюк. Саша був сапером інженерно-саперного взводу 4 аеромобільного батальойону військової частини А4350 та старшим солдатом Збройних Сил України, який народився 1985 року. Герой віддав своє життя в бою за нашу Батьківщину, за її свободу та незалежність, під час ведення бойових дій в Запорізькій області.

Вчора, 4 листопада, в Плужненській громаді відбулося зустріч та прощання з Олександром Гребенюком. О 14.00 на рідному подвір’ї  зібрались рідні, друзі, побратими, представники міської ради і виконавчого комітету Плужненської сільської ради. Там відбулася і літургія за загиблим.

Олександр Гребенюк – гідний приклад справжнього патріота, який завжди буде в нашій пам'яті та серцях.

Нехай Господь прийме Героя у свої обійми, втамує біль і заповнить порожнечу в серцях рідних….

Вічна пам’ять та слава герою!