Вітання сільського голови З Днем працівників сільського господарства

Дата: 19.11.2023 11:20

Шановні працівники сільського господарства

Плужненської громади!

З почуттям глибокої поваги і шани прийміть  щирі вітання з професійним святом – Днем працівників сільського господарства! Це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, у селі і в місті щодня долучається до важливих аграрних справ. Це свято дбайливих господарів, незалежно від форм власності та господарювання.

Нехай Ваша нелегка праця завжди приносить Вам задоволення, прогнози збуваються, плани перевиконуються, а погода буде привітною. Ви — серце нашої громади. Дякую Вам за старанність, працьовитість та професіоналізм. Бажаю Вам щастя, процвітання, міцного здоров’я і родинного затишку. Добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

З повагою сільський голова                                                           Віталій Мартинюк