Вітання сільського голови з Днем української писемності та мови

Дата: 27.10.2023 10:49

Шановні жителі та гості громади!

Щороку 9 листопада, в день вшанування Преподобного Нестора-Літописця − послідовника творців слов’янської писемності Кирила та Мефодія, відзначаємо День української писемності та мови.

Це свято є даниною одному з найцінніших надбань, яке створене, виплекане й залишене нам нашими пращурами. Саме мова є душею нації, її генетичним кодом, адже у її глибинах народилося культурне надбання, яким може пишатися наш народ.

Всебічна підтримка державної мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток – почесна місія кожного громадянина України. З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати особисту відповідальність за рідну мову перед минулим, сьогоденням і майбутнім.

Отож, щиро бажаю кожному утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.

З повагою – сільський голова               Віталій Мартинюк