Привітання сільського голови Віталія Мартинюка з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 05.11.2023 10:27

Від щирого серця вітаю працівників соціальної сфери Плужненської громади з професійним святом!

Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашого краю. Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Ви першими приймаєте на себе проблеми людей, їх біль та життєві негаразди, ви не відвертаєтесь від них, а прагнете допомогти і підтримати кожного. Саме тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.
Мирного неба, міцного здоров`я, добра, сімейного затишку і достатку  вам та вашим родинам. Впевнений, що властивий вам професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої громади, сприятиме поліпшенню соціального захисту населення!

З повагою сільський голова                                                   Віталій Мартинюк