Координаційний центр підтримки цивільного населення при Плужненській сільській раді

Дата: 17.10.2023 14:59

Сьогодні, 17 жовтня, відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Плужненській сільській раді. Серед важливих питань, які обговорили на зустрічі, – всебічна підтримка та допомога сімей Захисників і Захисниць України та внутрішньо переміщених осіб.

Координаційний центр утворили 29 червня 2023 року. Головне завдання Центру – підтримка та координація надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту.

«З перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації Плужненська сільська рада постійно здійснює підтримку внутрішньо переміщених осіб та моніторинг потреб даної категорії осіб, а також Захисників та Захисниць України, зокрема, загиблих або померлих, зниклих безвісти, полонених», – зазначила заступниця сільського голови та керівник Координаційного центру Людмила Лужецька.

«Особливу увагу приділяємо сім’ям полеглих Захисників і Захисниць. Адже завдяки їм ми відчуваємо себе відносно спокійно, а наше село продовжує функціонувати», – зауважила директор КУ «Центр надання соціальних послуг» та секретар Координаційного центру Маріанна Козенюк.

Координаційний центр підтримки цивільного населення і надалі продовжуватиме свою роботу та розв'язуватиме проблемні питання людей, які постраждали внаслідок війни.