Плужненська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

НАШЕ ДОМОГОСПОДАРСТВО СКЛАДАЄТЬСЯ З П’ЯТИ ОСІБ, НА ЯКИХ ПРИЗНАЧЕНО ЖИТЛОВУ СУБСИДІЮ. З ЯКОГО МІСЯЦЯ БУДЕ ВРАХОВАНО МЕНШУ КІЛЬКІСТЬ ЧЛЕНІВ ДОМОГОСПОДАРСТВА, ЯКЩО ДВОЄ З НИХ В СЕРЕДИНІ ЖОВТНЯ ПЛАНУЮТЬ ЗНЯТИСЬ З РЕЄСТРАЦІЇ ТА ВИЇХАТИ З КВАРТИРИ?

Дата: 09.10.2023 09:01
Кількість переглядів: 45

Фото без опису

Для призначення житлової субсидії кількість членів домогосподарства визначається на початок місяця, з якого призначається виплата (пункт 24 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 848).
    Якщо сім’я вже отримує житлову субсидію, то в такому випадку в разі зняття з реєстрації двох членів домогосподарства в жовтні, розрахунок житлової субсидії в цьому місяці ще здійснюється з урахуванням проживання п’яти членів домогосподарства.
    Тобто, щоб з листопада одержувати виплату на трьох членів домогосподарства, до органу Фонду необхідно надати нові заяву і декларацію.
    Водночас у разі зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні членів домогосподарства, особа, якій призначено субсидію, має протягом 30 календарних днів повідомити про це орган Пенсійного фонду України, що призначає субсидію.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь