Плужненська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

ПЕНСІОНЕРА МВС, ЯКИЙ ОДЕРЖУЄ ПЕНСІЮ ЗА ВИСЛУГУ РОКІВ, МОБІЛІЗОВАНО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ. ЧИ БУДЕ ЙОМУ ПРОДОВЖЕНО ВИПЛАТУ ПЕНСІЇ ПІД ЧАС СЛУЖБИ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ?

Дата: 02.10.2023 10:13
Кількість переглядів: 49

Фото без опису

 

Так, буде. Частиною третьою статті 2 Закону України „Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” визначено, що пенсіонерам з числа військовослужбовців та осіб, які отримують пенсію за цим Законом, у разі призову їх на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийняття на військову службу за контрактом, у тому числі шляхом укладення нового контракту на проходження військової служби, до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, органів та підрозділів цивільного захисту під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення виплата пенсій не припиняється.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь