Проведення дня відкритих дверей в Шепетівському районному секторі № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Хмельницькій області

Дата: 15.09.2023 12:40

Фото без описуФото без опису

14 вересня 2023 року в Шепетівському районному секторі № 2 філії Державної установи «Центр пробації» в Хмельницькій області проведено День відкритих дверей для громадськості на тему «Роль пробації в гуманізації системи виконання покарань».

День відкритих дверей організовано з метою показати специфіку діяльності сектору пробації та про переваги пробації для держави, суспільства, та особи, яка вчинила правопорушення.

Програма проведення Дня відкритих дверей включала в себе відвідання робочих кабінетів, інформаційних стендів, ознайомлення з роботою працівників, спілкування з персоналом сектору.

До відома громадян було доведені особливості здійснення досудової та наглядової пробації.

Для відвідувачів організований «Правовий стенд», де кожен міг ознайомитися із нормативно-правовими актами.

Всі бажаючи отримали дуже багато змістовної та цікавої інформації та інформаційні буклети «Що Вам потрібно знати про пробацію".