Вітання сільського голови Віталія МАРТИНЮКА з Днем знань

Дата: 01.09.2023 11:04

Шановні освітяни та школярі! Дорогі батьки!

Я щиро вітаю вас з Днем знань!

Сьогодні, завдяки героїзму та мужності наших воїнів, знову відкриють свої двері школи. Учні вирушать у неймовірно цікавий світ знань та саморозвитку.

Дякую за це нашим захисникам та захисницям.

Щиро вітаю з найбільшим святом у їх житті наших першокласників, які за ручку з батьками, бабусями і дідусями вперше ступають на поріг школи. У вашому житті починається нова, дуже важлива сторінка. Вас чекає захоплююча подорож у країну знань.

Також окремо вітаю учнів випускних класів. Цей рік для Вас буде особливим. Це вибір професії, перші кроки у самостійне життя.

Миру всім нам після такої бажаної Перемоги!

З Днем знань!

Слава Україні!

З повагою сільський голова                                                                                       Ваталій МАРТИНЮК