Вшанування пам'яті Захисників України нашої громади

Дата: 29.08.2023 14:00

З нагоди відзначення Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, в Плужненській громаді відбулося покладання квітів до могил загиблих Захисників.

У церемонії взяли участь керівництво громади, старости сільської ради та предстаники військомату. Присутні вшанували пам'ять загиблих захисників України хвилиною мовчання.

Немає слів, щоб описати горе матері та батька, які втратили сина. Дружини, яка вже ніколи не почує голос чоловіка. Неможливо описати біль дитини, яка втратила свого батька. Подвиги наших Героїв назавжди стануть частиною генетичного коду майбутніх поколінь українців.
Вічна пам’ять полеглим Героям усіх часів у боротьбі за незалежність України! Слава нашим мужнім захисникам! Слава Україні! До Перемоги!