Звернення сільського голови Віталія Мартинюка з нагоди Дня прапора України

Дата: 23.08.2023 09:04

Шановні жителі та гості нашої громади!

23 серпня ми відзначаємо День Державного Прапора України.

Сьогодні український прапор – це стяг держави, що обрала європейський демократичний шлях розвитку. За свою історію наш прапор багато пройшов і багато де побував. З цим символом Український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність. Український прапор був свідком народження світового шедевра й наживо чув, куди має йти «руський воєнний корабль». Під час війни на знак солідарності з Україною його підняла кожна цивілізована держава. І сьогодні, коли у всіх населених пунктах піднімаються національні знамена, ми відчуваємо, що Державний Прапор України - це наша гордість, наш історичний дух і велич української нації.

Щиро вітаю всіх жителів громади з Днем Державного Прапора України. Бажаю всім добробуту, стабільності і мирного неба над головою! Нехай завжди гордо майорить над Україною синьо-жовтий стяг свободи та незалежності!

З повагою сільський голова                                                                                                     Віталій МАРТИНЮК