Дитячі садочки Плужненщини отримали 3 набори раннього розвитку

Дата: 13.06.2023 15:28

Заклад дошкільної освіти Плужненської сільської ради отримав 3 набори раннього розвитку для дітей дошкільного віку від представництва Дитячого фонду ЮНІСЕФ в Україні. Про це повідомили у Департаменті освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

Сертифікат на отримання наборів було урочисто вручено в Департаменті освіти та науки Хмельницької ОВА директором Дарією Басюк.

9 червня 2023 року начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту - Тетяною Володимирівною Назарковою набори було передано для дошкільних закладів громади для використання в освітньому процесі.