Вітання сільського голови Віталія МАРТИНЮКА З Вознесінням Господнім

Дата: 25.05.2023 09:42

Дорогі жителі нашої громади!

Щиро вітаю Вас з великим християнським святом Вознесіння Господнього!

Вознесіння Господнє – одне з дванадцяти головних християнських свят. Воно має велике значення для християн, адже встановлене на згадку про визначну подію – вознесіння Спасителя на Небеса.

У цей день в усіх християнських храмах лунають святкові дзвони, проводяться урочисті служби, а за святковим столом збирається родина, щоб спільно вознести до Бога молитви подяки та прохання за мир, здоров’я і благословення на всі добрі справи.

У цей величний день бажаю кожному з нас віри, незгасимої надії в краще і чистої духовності. Нехай приклад Ісуса висвітлює Ваш шлях, робить його істинно праведним і нагороджує любов’ю!

Нехай Господь зсилає нам Своє благословення і допомагає у всіх благих справах і починаннях!

Нехай свято наповнить душу спокоєм і світлом! Нехай Господня сила поборе ворогів наших і дасть світлий день Перемоги нашій Україні!

З повагою сільський голова                                                                                               Віталій МАРТИНЮК