ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ!

Дата: 19.05.2023 18:22

Внаслідок зупинки в плановий ремонт 16.05.2023 чергового енергоблоку на АЕС (енергоблок №3 Рівненської АЕС) в ОЕС України прогнозується дефіцит потужності, в першу чергу під час проходження вечірнього максимуму споживання, протягом всього веснянолітнього періоду. Міністерство енергетики України листом від 10.05.2023 №26/1.2-4.6-9510 прийняло рішення погодити застосування у необхідному обсязі графіків обмеження споживання електричної потужності (ГОП) та графіків погодинного відключення електроенергії (ГПВ), а у разі неефективності застосування графіків обмеження споживання електричної потужності в повному обсязі, передбачається застосування графіків аварійних відключень (ГАВ) у необхідних обсягах. АТ «Хмельницькобленерго» за умов надання команди диспетчера НЕК «Укренерго» щодо застосування вище наведених заходів, просимо споживачів  обмежувати використання електричної енергії в період вечірнього максимуму (орієнтовний час з 18.00 до 22.00), в тому числі не застосувати вуличне освітлення, освітлення рекламних щитів, освітлення рекламного обладнання та іншого обладнання, яке потребує споживання електричної енергії на період з 18.00 до 22.00.

З повагою  Олексій ФІЛІПЧУК