В Плужненській громаді відкрили пам’ятний фотостенд загиблим у війні з російським агресором

Дата: 18.05.2023 21:21

Сьогодні, в день святкування Дня вишиванки, на подвір’ї Плужненського ліцею ім. Р.Й.Бортника зібралися жителів громади на відкриття стенду пам’яті, встановленого на честь наших новітніх Героїв, які віддали своє життя за Україну в боротьбі з російським агресором, починаючи з 2014 року, з короткою інформацією про кожного Героя, а саме:

• Хомяка Ігора Петровича;
  • Тимощука Олександра Володимировича;
  • Непевного Олександра Володимировича;
  • Корнійчука Василя Миколайовича;
  • Ничаюка Сергія Володимировича

На церемонію відкриття прийшли рідні та близькі загиблих воїнів, чимало жителів громади, представники місцевої влади та вся шкільна родина, щоб вшанувати пам'ять тих людей, які до останньої хвилини захищали нашу рідну землю.

На урочистих заходах перед присутніми виступили директор Плужненського ліцею ім.Р.Й.Бортника – В.М.Хом’як, cекретар сільської ради – Л.П.Семенишина, спеціаліст відділу освіти – Г.А.Даниленко, які говорилии про те, що ті люди, які загинули, захищаючи рідну землю, безсмертні і пам'ять про них буде жити вічно. Побажали всім мирного неба та швидшого закінчення війни, щоб самопожертва наших  Героїв не стала даремною, щоб все таки всі ми жили в тій Україні, про яку вони мріяли, і за яку віддали найдорожче-життя.

Захід доповнили пісенні композиції та вірші у виконанні учнів та вчителів, про співчуття та шану до рідних та близьких наших Героїв, по закінченню виступу виконавці вручивши ріднім Герої квіти з низькими уклонами.

Учасники зібрання  запалили лампадки і поклали до стенду квіти.

Нехай цей стенд нагадує шкільній родині та всім гостям ліцею про випускників - Героїв Плужненщини. Адже філософія цього життя така, що той, хто віддав своє життя за країну, той залишається у пам'яті навіки.

Захад було закінчено, так як і розпочато Гімном України та хвилиною мовчання.