Плужненська громада
Хмельницька область, Шепетівський район

Про підсумки проведення обласного мистецько- фольклорного конкурсу «Україна в серці»

Дата: 17.05.2023 11:13
Кількість переглядів: 149

Фото без опису

На виконання наказу директора Департаменту освіти та науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 21.02.2023 № 39-од «Про проведення обласного мистецько-фольклорного конкурсу «Україна в серці» та на підставі спільного рішення журі:

 

 

Додаток 1

до   наказу  директора Департаменту освіти     та     науки     Хмельницької обласної державної адміністрації 16.05.2023 № 137-од

 

Список

переможців обласного мистецько-фольклорного конкурсу

І місце

ПОСІКЕРА

Марина Вікторівна

-   здобувач   освіти   10   класу   Ярмолинецького Будинку     дитячої     та     юнацької     творчості

Ярмолинецької селищної ради

РИБІЙ

Юлія Олександрівна

- здобувач освіти 9 класу опорного закладу освіти

Кустовецький ліцей Полонської міської ради

 

 

 

ІІ місце

БІЛАН

Юлія Володимирівна

- здобувач освіти 8 класу Глушковецької гімназії

Солобковецької сільської ради

ВОВК

Дарія Віталіївна

-   здобувач  освіти   8   класу   Великоорлинської

гімназії Антонінської селищної ради

ГНАТІВ

Юлія Андріївна

- здобувач освіти 8 класу Богданівської гімназії

Волочиської міської ради

ГОНЧАРУК

Анастасія Валеріївна

- здобувач освіти 9 класу Плужненського ліцею

імені Бортника Р.Й. Плужненської сільської ради

ДЖЕРЕЛЕЙКО

Оксана Олексіївна

- здобувач освіти 9 класу Яхновецького ліцею

Волочиської міської ради

ДОРОШЕНКО

Роман Андрійович

- здобувач освіти 10 класу Борисівського ліцею

Плужненської сільської ради

МИТКАЛИК

Вадим Вадимович

-   здобувач   освіти   10   класу   Новоушицького

будинку     дитячої     творчості     Новоушицької селищної ради

ПЕЦ

Марина Михайлівна

- здобувач освіти 10 класу навчально-виховного

комплексу №10 м. Хмельницького

 

ІІІ місце

БАРАБАНОВА

Анна Михайлівна

-   здобувач   освіти   10   класу   Новоушицького будинку     дитячої     творчості     Новоушицької

селищної ради

БОМБЕРУК

Юлія Віталіївна

- здобувач освіти 8 класу Кошелівського ліцею

ім.В.Ф.Ковальчука Заслучненської сільської ради

ГОНЧАРЕНКО

Ксенія Ігорівна

- здобувач освіти 9 класу Солобковецького ліцею

Солобковецької сільської ради

 

2

Продовження додатка 1

 

ДЕМ'ЯНОВА

Анастасія Дмитріївна

- здобувач освіти 10 класу Пилявського ліцею

Старосинявської селищної ради

ДЗЕНЗЮР

Ангеліна Юріївна

- здобувач освіти 8 класу Січинецької гімназії

Дунаєвецької міської ради

ДУБИНА

Богдан Володимирович

- здобувач освіти 8 класу Вербецької гімназії

Летичівської селищної ради

КРУТЬ

Вероніка Володимирівна

-    здобувач   освіти   8    класу   Новоушицького

будинку     дитячої     творчості     Новоушицької селищної ради

МАЗУР

Ріта Володимирівна

- здобувач освіти 10 класу Маниковецького ліцею

Деражнянськоі міської ради

ОПАНАСЮК

Лілія Вікторівна

- здобувач освіти 10 класу Корчицького ліцею

Михайлюцької сільської ради

ОСТАПЧУК

Дарина Сергіївна

-    здобувач    освіти    9    класу    гімназії    №3

Шепетівської міської ради

ПАНЧОШНА

Ірина Володимирівна

- здобувач освіти 9 класу Ізяславського будинку творчості дітей та юнацтва Ізяславської міської

ради

ПРИСЯЖНА

Катерина Олександрівна

- здобувач освіти 9 класу Закупненського ліцею

Закупненської селищної ради

САВЧУК

Руслана Михайлівна

- здобувач освіти 9 класу Стріховецької гімназії

Солобковецької сільської ради

ШМИНДРУК

Олена Олександрівна

- здобувач освіти 8 класу Славутського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» Славутської

міської ради

 

Додаток 2

до   наказу  директора Департаменту освіти     та     науки     Хмельницької обласної державної адміністрації 16.05.2023 № 137-од

 

Список

учасників обласного мистецько-фольклорного конкурсу

«Україна в серці»

 

БАБІНА

Діана Вікторівна

- здобувач освіти 9 класу Чабанівської гімназії

Староушицької селищної ради

БОНДАРУК

Альбіна Анатоліївна

- здобувач освіти 9 класу Нетішинського ліцею

№2 Нетішинської міської ради

ВЕСЕЛОВА

Наталія Володимирівна

- здобувач освіти 10 класу Пилявського ліцею

Старосинявської селищної ради

ГАВРИШ

Яна Андріївна

- здобувач освіти 8 класу гімназія №4 імені Валі

Котика Шепетівської міської ради

ГНАТІВ

Ростислав Васильович

- здобувач освіти 8 класу Ізяславського ліцею №2

імені О. Кушнірука Ізяславської міської ради

ГНАТЮК

Каріна Віталіївна

- здобувач освіти 10 класу Нетішинського ліцею

№1 Нетішинської міської ради

ГОЙ

Катерина Анатоліївна

- здобувач освіти 8 класу Лагодинецької гімназії

Красилівської міської ради

ГРОШКО

Анастасія Сергіївна

-    здобувач   освіти    10    класу    Вільховецької загальноосвітньої   школи   I-III    ступенів   імені

Ф.С. Бацури Новоушицької селищної ради

ГУЦАЛ

Назар Віталійович

- здобувач освіти 9 класу Кам'янець-Подільського

ліцею №10 Кам'янець-Подільської міської ради

ГУЦОЛ

Софія Михайлівна

- здобувач освіти 8 класу Новосілецького ліцею

Деражнянської міської ради

ДЕМ'ЯНЕНКО

Уляна Анатоліївна

- здобувач освіти 9 класу Антонінського ліцею

Антонінської селищної ради

ДІДИЧ

Катерина Андріївна

- здобувач освіти 9 класу Ізяславського ліцею № 1

імені М. Поповича Ізяславської міської ради

ДУКАЧ

Лазар Васильович

- здобувач освіти 10 класу Михлянського ліцею

Ізяславської міської ради

ЗАВЕРУХА

Денис Михайлович

- здобувач освіти 10 класу опорного закладу Великолевадський   ліцей   Городоцької   міської

ради

КЛИМЕНКО

Яна

- здобувач освіти 10 класу Старосинявського ліцею         імені         Олександра        Романенка

Старосинявської селищної ради

КОВАЛЬЧУК

Вероніка Олександрівна

- здобувач освіти 8 класу Красилівського ліцею

Крсилівської міської ради

 

2

Продовження додатка 2

 

КОЗЯРУК

Софія Олексіївна

- здобувач освіти 9 класу Центру позашкільної

освіти Дунаєвецької міської ради

КРОХМАЛЮК

Віта Вікторівна

-    здобувач   освіти    10    класу    Вільховецької загальноосвітньої   школи   І-ІІІ    ступенів   імені

Ф.С. Бацури,  Новоушицького  будинку  дитячої творчості Новоушицької селищної ради

КУЯН

Олександра Вікторівна

-   здобувач  освіти   8   класу   Великоорлинської

гімназії Антонінської селищної ради

ЛАСТОВСЬКА

Інна Володимирівна

- здобувач освіти 8 класу Скіпченської гімназії

Городоцької міської ради

МАКСИМЧУК

Діана

- здобувач освіти 9 класу Голенищівського ліцею

імені А.Д. Локазюка Летичівської селищної ради

МАСЛОВА

Ольга Михайлівна

-    здобувач   освіти    9    класу    Хмельницького

приватного ліцею «Мої обрії»

МОВЧАН

Віталіна Віталіївна

-    здобувач   освіти    8    класу    Хмельницького

приватного ліцею «Мої обрії»

НАДОЛИНСЬКА

Іванна Вікторівна

- здобувач освіти 8 класу Терешківського ліцею

Антонінської селищної ради

ПАВЛЮК

Роман Олександрович

- здобувач освіти 8 класу Ріпківської гімназії

Ізяславської міської ради

ПАРАЩИНА

Вікторія Андріївна

-    здобувач   освіти    9    класу    Хмельницького

приватного ліцею «Мої обрії»

ПАСІЧНИК

Артур Сергійович

-    здобувач   освіти    9    класу    Хмельницького

приватного ліцею «Мої обрії»

РЕШЕТИЛО

Катерина Володимирівна

- здобувач освіти 8 класу Гусятинського ліцею

Закупненської селищної ради

САМОЙЛЮК

Вікторія Анатоліївна

- здобувач освіти 8 класу Клубівського ліцею імені Героя України Олега Довгого Ізяславської

міської ради

СЕВЕРЕНЮК

Софія Михайлівна

- здобувач освіти 8 класу Нетішинського ліцею

№3 Нетішинської міської ради

СЛИШИНСЬКА

Дар'я Олегівна

- здобувач освіти 9 класу Браїлівської гімназії

Новоушицької селищної ради

СЛОБОДЯНЮК

Інна Сергіївна

- здобувач освіти 9 класу Терешківського ліцею

Антонінської селищної ради

СОЛОВЕЙ

Інна Миколаївна

- здобувач освіти 10 класу Базалійського ліцею

Теофіпольської селищної ради

СТАВНІЧУК

Аліса Любомирівна

- здобувач освіти 8 класу Летичівського ліцею

№2 Летичівської селищної ради

СУХАР

Матвій Олегович

- здобувач освіти 8 класу Жердянського ліцею

Чемеровецької селищної ради

 

3

Продовження додатка 2

 

ТАНЧУК

Уляна Геннадіївна

- здобувач освіти 9 класу Старокостянтинівського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа| І ступеня, гімназія» імені Героя України С.М. Бондарчука Старокостянтинівської міської

ради

ФУРМАНОВА

Оксана Василівна

- здобувач освіти 9 класу Великозозулинецької зальноосвітньої        школи        І-ІІІ         ступенів

Заслучненської сільської ради

ХАБЛО

Анна Вікторівна

- здобувач освіти 8 класу Кошелівського ліцею

ім.В.Ф.Ковальчука Заслучненської сільської ради

ЦИБУЛЯ

Дар'я Олександрівна

- здобувач освіти 8 класу Радошівського ліцею

Ізяславської міської ради

ЧЕРНЯНОВА

Валерія Сергіївна

- здобувач освіти 9 класу Нетішинського ліцею

№3 Нетішинської міської ради

ЧУЛКОВА

Маргарита Іванівна

- здобувач освіти 10 класу Ізяславського будинку

творчості дітей та юнацтва Ізяславської міської ради

ЯНЧУК

Сніжана Володимирівна

- здобувач освіти 10 класу Корчицького ліцею

Михайлюцької сільської ради

 

 

Директор Департаменту 

                                                                Дарія БАСЮК


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь