Вітання сільського голови з Міжнародним днем медичної сестри!.

Дата: 12.05.2023 12:18

Шановні медичні працівники!

У Міжнародний день медичної сестри щиро вітаю усіх медсестер, медбратів, фельдшерів, акушерок, лаборантів. Прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров'я!

Ваша професія поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм. Саме тому лікарі високо цінують невтомну працю медсестер, а пацієнти - увагу та турботу.

Ви працюєте без втоми і страху. Без вагань і зайвих слів. З усмішкою, навіть коли на неї немає сил. У тиловому Тернополі, під обстрілами у Харкові та Херсоні, у польових госпіталях під Бахмутом та Авдіївкою.

Ви є всюди, як янголи-охоронці. Ваша праця - це справжній героїзм.Фото без опису

Дякую вам за турботу!

Миру всім нам після перемоги над московським злом!

Зі святом!

З повагою сільський голова                                                                              Віталій МАРТИНЮК