Звернення сільського голови Віталія Мартинюка з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2023 09:50

Шановні жителі та гості нашої громади!

Сьогодні, в цей не легкий для нащої країни час, ми  відзначаємо вже 78-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

За останій рік ми пізнали ціну миру, на жаль, на власному досвіді. Разом з тим ми пам’ятаємо уроки наших дідів та прадідів: єднатися заради спільної мети, наполегливо працювати, захищати свою Батьківщину та сміливо відстоювати свою патріотичну позицію. І сьогодні ми тримаємося цих цінностей заради суверенітету, безпеки та незалежності рідної України.

Ми завдячуємо ветеранам за їхню мужність та відчайдушність, що допомагали за будь-яких умов зберігати віру в Перемогу. І сьогодні їхні нащадки — наші воїни — боронять нашу Україну, але тепер від рашистських загарбників.

Бажаю вам мирного неба, щасливої долі, мужності, душевного спокою та впевненості у завтрашньому дні.

Ми — сильні! Ми переможемо!

Слава Україні!

З повагою сільський голова                                                                               Віталій МАРТИНЮК