Звернення сільського голови Віталія Мартинюка у День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2023 09:12

Шановні односельчани!

Вітаю вас із Днем пам’яті та примирення, який символізує вдячність усім, хто боровся проти нацизму та чиє життя було обірвано у невимовно важкій Другій світовій війні заради миру на планеті.

Сьогодні наш народ знову настигло воєнне лихоліття, знову гинуть сини і доньки України за її територіальну цілісність і незалежність.

Тож від усього серця дякую ветеранам Другої світової війни за мужність і незламність духу та воїнам-захисникам сьогодення, які боронять Вітчизну на всіх фронтах нашої країни. І перемога буде за нами, бо українські воїни – нездоланні!

Нехай важкий досвід спільної історії буде мудрим уроком для людства та кожного з нас, щоб жити заради миру, а мир берегти -заради життя!

З повагою сільський голова                                                                                  Віталій МАРТИНЮК