Вітання сільського голови з Днем піхоти.

Дата: 06.05.2023 15:58

Важливу дату було встановлено 19 квітня 2019 року. Мета цієї події – честь сміливості, мужності, героїзму та особливої сили українських воїнів, які входять до складу мотопіхотних, механізованих, гірничо-штурмових військових частин та підрозділів Сухопутних військ ЗСУ. Вони завжди стояли і стоятимуть за незалежність, свободу та територіальну цілісність України.
6 травня обрали зовсім невипадково. Цього дня 1648 року сталося битва під Жовтими Водами, в якому українські козаки здобули блискучу перемогу. Ця битва часто називається першою переможною під час Національно-визвольної боротьби під командуванням гетьмана Богдана Хмельницького. А ще саме 6 травня у церковному календарі вшановують пам'ять Юрія Змієборця, який вважається покровителем українського війська.

Зараз, як і 9 років поспіль, піхотинці Збройних сил України впевнено і рішуче дають відсіч противнику на найбільш небезпечних ділянках фронту. Щоденно, вгризаючись в кожен клаптик нашої землі, вони власним потом і кров’ю руйнують загарбницькі плани ворога та завдають йому колосальних втрат. На жаль, іноді і ціною власного життя.
Вітаю кожного українського піхотинця, який своїми діями несе мир та спокій у кожну українську оселю, кожного, хто з вірою у серці невпинно наближає перемогу. Пам’ять про усіх, хто віддав життя у боротьбі за нашу свободу і незалежність ніколи не згасне.

Бажаю кожному повернутись додому цілим і неушкодженим!

Слава Піхотинцям!

сільський голова                          Віталій МАРТИНЮК