Вітання сільського голови Віталія Мартинюка з Великоднем вірянам римо-католицької церкви.

Дата: 09.04.2023 09:25

Щиро вітаю усіх християн, які сьогодні святкують найбільше релігійне свято - Воскресіння Господнє!

Це вже другий Великдень, який ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни. За цей час весь світ побачив приклад стійкості та звитяги української нації. Багатовічне українське привітання: «Христос Воскрес! Воскресне Україна!» набуло особливого значення.

Тож вшануємо Героїв, які в холодних окопах роблять все можливе, щоб українці зустріли Христове Воскресіння. Вічна пам'ять загиблим нашим землякам, які віддали за це своє життя.

Пам’ятаймо, Ісус переміг смерть і дарував нам надію на вічне життя, на перемогу добра над злом. І наші надії справдяться.

Українське добро переможе будь-яке зло.

Ми знову будемо з любов’ю обіймати друзів та близьких, а всі наші Герої повернуться додому.

Зі святом Христового Воскресіння! Христос Воскрес!

З повагою сільський голова                                                                                     Віталій МАРТИНЮК