Відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії сільської  ради восьмого скликання.

Дата: 07.04.2023 16:21

Сьогодні 07 квітня  відбулося пленарне засідання тридцять першої сесії сільської  ради восьмого скликання, яке провів  сільський голова  Віталій Мартинюк та секретар виконавчого комітету Людмила Семенишина. У роботі сесії взяли участь депутати сільської ради, заступник сільського голови Людмила Лужецька, старости Ярослав Качур та Людмила Шулдик, Михайло Левчук, керівники відділівсільської ради та директори закладів освіти (шкіл). Сесійному зібранню  передувала робота постійних комісій сільської ради, на яких детально були опрацьовані питання порядку денного.

В ході засідання депутатами були розглянуті питання:

1.Про початок громадського обговорення, щодо оптимізації закладів освіти Плужненської сільської ради – доповідала начальник відділу освіти Тетяна Назаркова, доповнювали виступ директори шкіл.

2. Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій - (доповідав сільський голова Віталій Мартинюк)

3. Про внесення змін до сільського бюджету на 2023 рік -  (доповідала  начальник  відділу фінансів Ірина Ковтун)

4. Про надання грошової допомоги - (доповідав  голова постійної   комісії з  питань  бюджету  Іван Жигадло)

5. Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) земельних ділянок  в натурі (на місцевості) громадянам.

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості).

7. Про передачу у приватну власність земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва - (доповідав  голова постійної   комісії з  питань земельних ресурсів та архітектури Андрій Аврамишин).

8.Про затвердження Переліку першого типу об’єктів нерухомого майна територіальної громади Плужненської сільської ради, які підлягають передачі в  оренду у 2023 році.

9. Про затвердження переліку комунального майна, що підлягає приватизації -  доповідала заступник сільського голови Людмила Лужецька

10. Про розгляд звернення жителів сіл Дертка, Сивір, Лісна - (доповідала секретар сільської ради Людмила Семенишина)

11. Про розгляд листів - (доповідала секретар сільської ради Людмила Семенишина)

12. Про розгляд заяв - (доповідав сільський голова Віталій Мартинюк).

По усіх питаннях порядку денного депутатами було прийнято відповідні рішення.