ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВІТАЛІЯ МАРТИНЮКА ЗІ СВЯТОМ БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Дата: 07.04.2023 08:36

Шановна  громадо!

Щиро вітаю кожного з великим християнським святом – Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

Цього дня Архангел Гавриїл, вісник Божий, приніс Діві Марії чудову благу звістку про майбутнє народження Сина Божого.

Сьогодні ми знову по-особливому просимо в Господа та Пресвятої Богородиці про «благу вість» – про перемогу над тисячолітнім московським ворогом України. Про мир на нашій Богом даній землі, щоб наші Герої-визволителі швидше повернулися у рідні домівки.

Від щирого серця бажаю всім українцям, щоб Боже благословення ніколи не покидало українську землю, а високі засади християнської моралі зміцнювали наш дух і додали надії та натхнення задля процвітання й світлого майбутнього.

Нехай в українських оселях завжди панує здоров'я, щастя, добробут, серце пломеніє любов'ю.

Пресвята Богородице, бережи Україну!

З повагою сільський голова                                                                                     Віталій МАРТИНЮК