ДО ВІДОМА НАСЕЛЕННЯ ГРОМАДИ

Дата: 03.04.2023 13:25

Шановна громадо!

Чистота і благоустрій громади – справа честі всіх її жителів, справа щоденна.

Закликаємо всіх мешканців, керівників підприємств, установ громади до благоустрою (весняний місячник з 01.04.2023 – 01.05.2023 року), аби зробити наші населені пункти більш охайними, красивими, затишними. Благоустрій громади – спільна справа усіх мешканців, це один із показників рівне участі громади у вирішені проблем розвитку населеного пункту. Щоб змінити світ на краще, кожен повинен розпочати зміни із себе, свого світогляду та вчинків. Любіть своє село! Поважати один одного! Давайте разом будемо підтримувати порядок на вулицях і у дворах. Зробимо наш спільний дім красивим та комфортним.

Не будьте байдужими!

Рішення №16 Виконавчого комітету Плужненської сільської ради "Про блігоустрій територій населених пунктів та кладовищ"."

Заходи Плужненської сільської ради по благоустрою територій населених пунктів та кладовищ Плужненської сільської ради.

З повагою                                                    Виконавчий комітет сільської ради