ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖИЦІ!

Дата: 24.03.2023 17:25

Педагоги Кунівського ліцею взяли участь у проєкті «Всеукраїнська школа-онлайн» за ініціативи The Global Business Coalition for Education та сприяння Міністерства освіти і науки України.

Переможницею у проєкті стала Калаус Оксана Адамівна.

22 березня в приміщенні Департаменту освіти і науки  заступник голови обласної державної адміністрації Володимир ЮР΄ЄВ та начальник Департаменту освіти і науки Дарія БАСЮК вручили Оксані АДАМІВНІ цінний подарунок – персональний ноутбук для подальшої педагогічної діяльності.

Відділ освіти радо і щиро вітає педагога. Бажаємо творчого натхнення, як завше, успіхів у вчительській праці, міцного здоров΄я, весняної краси.

Галина ДАНИЛЕНКО