100-літня ювілярка нашої громади

Дата: 16.03.2023 16:57

Свій 100-літній ювілей відзначила мешканка села Дертка нашої громади Антоніна Тихонівна Свирида. Ювілярка народилася 16 березня 1923 року. Працювала ланковою в місцевому колгоспі. У роки Другої Світової Війни потрапила до примусових робіт у Німеччину. Після повернення на Батьківщину продовжила працювати у колгоспі, створивши сім’ю та виховувала разом із чоловіком шестеро доньок. Згодом, втративши чоловіка, вся важка праця лягла на її та дитячі плечі.

Попри свій поважний вік, іменинниця при добрій пам’яті, під час зустрічі Антоніна Тихонівна охоче ділилася своїми спогадами нелегких життєвих сторінок, адже їй довелося пройти чимало випробувань.

Доля нагородила Антоніну Тихонівну доньками,  внуками, правнуками та праправнуками. Попри поважний вік ювілярка щиро раділа гостям - заступнику сільського голови Людмилі Лужецькій та старості старостинського округу Людмилі Шулдик, працівникам закладів культури та соціального захисту та дякувала за увагу до неї. Секретом довголіття ювілярка вважає щоденну працю.