МІЖНАРОДНЕ ЗАНЯТТЯ ДОБРОТИ «ЩАСЛИВА ЛАПА»

Дата: 09.03.2023 12:22

З метою покращення психологічного стану у дітей в час війни, зняття емоційної напруги, виховання гуманного ставлення до тварин та з метою реалізації статті 6 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» Фонд «Щаслива лапа» запропонував закладам дошкільної освіти долучитись 1-7 березня 2023 року до проведення «II Міжнародного заняття доброти» (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин). Захід присвячений собакам та котам.

До заходу долучилися і заклади дошкільної освіти Плужненської сільської ради: «Теремок» (Плужне), «Берізка» (Кунів), «Сонечко» (М΄якоти), дошкільна група «Барвінок» (Борисів).

Напередодні заняття була проведена робота з батьками, яким дали завдання сфотографувати дитину з домашнім улюбленцем.

Вихователі провели заняття «Все починається з добра», «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», «Моє серце відкрите для почуттів», «У світі бракує на всіх доброти, бо є безпритульні собачки й коти», «Твоя доброта й милосердя», «Улюблені безхатьки».

Матимемо надію, що наші вихованці зростуть справжніми людьми: чесними, порядними, добрими та щирими.

Галина ДАНИЛЕНКО