ВІТАННЯ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ВІТАЛІЯ МАРТИНЮКА З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ

Дата: 08.03.2023 12:22

Дорогі жінки! Любі матері, дружини, сестри, дочки, колеги!

Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

Кожна з вас – чарівна і неповторна, прекрасна і щира, вольова і рішуча. Своєю безмежною любов’ю ви надихаєте чоловіків на добрі справи, спонукаєте на подвиги й звитяги. Ви захоплюєте, вражаєте та зігріваєте душу. А ще ви – справжні берегині домашнього вогнища та сімейного затишку.

Жінки – неймовірно мужні і сильні духом. Це неодноразово доводила історія. І сьогодні, в надзвичайно складний для нашої країни час, ви вкотре демонструєте справжній героїзм. Ви чекаєте з війни додому своїх синів, чоловіків та братів, допомагаєте бійцям на передовій. А скільки вас присвятили себе шляхетній волонтерській справі… Без вашої підтримки та віри нашим Героям було б неймовірно складно захищати від ворога рідну Україну. Тож низький уклін та безмежне спасибі вам за це, любі жінки.

Нехай у вашому домі будуть спокій та добробут, а ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких. Щиро бажаю весняної повені щастя, натхнення, любові, оновлення, процвітання, віри… Віри в краще майбутнє – воно неодмінно настане. Віри в людей... Віри в себе – це є запорука успіху.

Вічної вам весни і молодості, шановні жінки!

З повагою

сільський голова                                                            Віталій МАРТИНЮК