Продовжується набір добровольців у рамках проєкту «Гвардія наступу»

Дата: 03.03.2023 19:06

Сьогодні в приміщені актового залу НВК-ліцей ім.Бортника відбулася зустріч з начальником Шепетівської районної військової адміністрації О. Глушаковим, представниками Національної гвардії України, Національної поліції України та Державної прикордонної служби України, в ході якої всі присутні ознайомилися з аспектами формування штурмових бригад, умовами служби в них та отримали відповідь на всі важливі питання.

Формування штурмових бригад «Гвардії наступу» розпочалося у лютому цього року. Основний акцент під час формування робиться на мотивованих добровольців, які мають можливість самостійно вибирати підрозділ, де пройдуть повноцінну підготовку згідно з своєю спеціальністю.

Від Національної гвардії України набирають добровольців у шість підрозділів:

• Бригада "Азов";
  • 1-ша президентська бригада оперативного призначення "Буревій". Особовий склад цього підрозділу з 24 лютого обороняє Київ та воює на сході країни;
  • 3-тя бригада оперативного призначення "Спартан". Разом з підрозділами ЗСУ вони продовжують боронити Харків та область, частину Луганської та Донецької областей;
  • 4-та бригада оперативного призначення "Рубіж". У складі бригади є військові, які прийняли бій з російськими десантниками в Гостомелі на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну;
  • 14-та бригада оперативного призначення "Червона калина". Вона братиме участь у наступальних операціях на Сході;
  • 15 бригада оперативного призначення "Кар-Даг". Братиме участь у звільненні Півдня — півострова Крим та Херсонщини.

Від Національної поліції формується штурмова бригада «Лють», а від Державної прикордонної служби формують 15-ий мобільний прикордонний загін "Сталевий кордон".

ЧАС ПОВЕРТАТИ СВОЄ!

Дізнатись подробиці і заповнити анкету можна за посиланням: https://storm.mvs.gov.ua

Телефон для довідок 0-800-10-00-20.