Міжнародний екологічний конкурс «Душа села»

Дата: 01.03.2023 20:42

У рамках роботи Хмельницького обласного центру  туризму і краєзнавства учнівської молоді у березні 2023 року буде проведено обласний етап конкурсу "Душа села"

Його мета – привернути увагу до українського села з його прадавніми духовними підвалинами, на яких тримається вся енергетична сув’язь українськості, поповнити знання дітей про рослинний та тваринний світ рідного краю, формувати основи екологічної культури та мислення, розвивати спостережливість, образну пам’ять, увагу, кмітливість, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до навколишнього середовища.

Конкурс проводиться у співпраці з Міністерством екології та природних ресурсів України та Українським товариством охорони природи. Організатором конкурсу є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

Номінації конкурсних робіт:

«Природні об’єкти села очима дітей» - ручні вироби: прикраси або аксесуари (кулон / сережки / браслет / окуляри);

«Екологічна сумка з мотивами сільських краєвидів» - ручні вироби з тканини (з аплікаціями, вишивкою, малюванням тощо).

Для участі в конкурсі у представлені   роботи Аліни БІЛЕЦЬКОЇ, Валерії ШЕВЧУК, Вероніки ПІДГУРНОЇ (Борисівський ліцей) та Кирила КОСМАЦЬКОГО, Каріни ВОЙТЮК, Ніколь МАЗУР, Уляни ТЕРЕХ (Плужненський ліцей імені Бортника Р.Й.).

Відділ освіти бажає нашим учням та їхнім наставникам перемоги для подальшої участі у фінальному етапі, що відбудеться на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.

СЛАВА УКРАЇНІ!

СЛАВА ЗАХИСНИКАМ!