Інформація пенсійного фонду України. Запитання - відповідь.

Дата: 27.02.2023 17:12

Якщо будинок одночасно опалюється і тепловою, і електричною енергією, на яку послугу застосовуються соціальні нормативи при призначенні субсидії?

В особистому кабінеті роботодавця статус лікарняного позначено як "готово до сплати". Коли роботодавець отримає кошти на рахунок?

Від кого залежить право на призначення житлової субсидії?

Чому відхилено заяву-розрахунок?

Чи призначають субсидію, якщо було продану одну квартиру, а куплено іншу, в іншому насеному пункті?

Я пенсіонерка, працюю в бюджетній установі, яка регулярно сплачує страхові внески, чому в такому разі за перерахунком пенсії з 1 лютого мені, як працюючій, враховано стаж і зарплату тільки по вересень 2022 року?

Після смерті чоловіка моя 15-річна донька отримує пенсію по втраті годувальника, я вийшла заміж, і мій нинішній чоловік доньку вдочерив, чи може вона і надалі отримувати пенсію?

Чи є обовязковим документом при призначенні пенсії довідка про заробітну плату за період до 1 липня 2000 року

Чи виключаються із розрахункового періоду, за який визначається середньоденна заробітна плата працівника для обчислення йому допомоги по тимчасовій непрацездатності, календарні дні тпризупринення дії прудового договору у звязку з військовою агресією росії проти України за лікарняними, закритими до та після 1 січня 2023 року?

Як враховуються під час призначення субсидії доходи подружжя, якщо вони разом не проживають?

Доопрацьовано можливість формування електронної заяви - розрахунку за паперовими лукарняними?

Мій чоловік має заборгованість з виплати аліментів своїй першій сім'ї, і тому нам відмовляють в призначенні субсидії? Чи правильно це?

Які пільги на оплату комунальних послуг передбачені для вдови загиблого військовослужбовця?