Новий проєкт про цифровізацію: етап подачі заявок триває

Дата: 17.02.2023 11:21

Новий проєкт про цифровізацію: етап подачі заявок триває⚡️

Громада 4.0 - для тих, хто хоче змінити громаду й Україну. Громаду, якщо хочете вирішити проблему у населеному пункті спільно з однодумцями. Україну, якщо маєте досвід у сфері цифрової трансформації і готові поділитися ним, як ментор, із усіма учасниками.

Що потрібно?

⚡️ Команда: представництво ОМС, активісти, аналітики та громадяни, які готові працювати разом.

⚡️ Ідея: проєкт повинен фокусуватися на проблемі. Наприклад, цифровізація у сфері освіти, економіки, охорони довкілля чи здоров‘я, соціальний захист тощо. Ніхто не знає потреб громади краще, ніж її мешканці. Тож вибір теми за вами.

⚡️ Час: проєкт вимагатиме включеності, упродовж 5 місяців. Але ви отримаєте знання, навички та мережу контактів.

🚀 Більше деталей про умови проєкту: https://hromada4.org

Якщо ви в роздумах «подаватися чи ні», не вагайтеся - ми чекаємо ваших заявок❤️

Міністерство цифрової трансформації України SocialBoost & ULEAD з Європою / ULEAD with Europe