Звернення сільського голови з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата: 15.02.2023 09:18

Шановні «афганці»! Українці!

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 15 лютого 1989 року останній радянський солдат залишив афганську землю.

Війна в Афганістані – це трагедія сотень тисяч людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати.

Але Афганська війна була останньою з великих імперських авантюр Радянського Союзу. Ця війна надломила хребет московській комуністичній імперії. І вона розпалася.

З самого початку війни на сході України тисячі «афганців» та ветеранів інших війн добровільно стали на захист рідної землі від російських загарбників.

Сьогодні «афганці» на передовій нищать московських окупантів, а старші ветерани – у військових академіях – передають свій військовий досвід новому поколінню захисників України.

Низький уклін та шана ветеранам Афгану.

Крім «афганців», цього дня вшановують і інших військових, які брали участь у різних війнах в часи СРСР та незалежної України.

Схиляємо голову перед синами України, які воювали та загинули в 16-ти країнах світу.

Слава воїнам-«афганцям» і Слава Україні.

Сільський голова                                                                                                     Віталій МАРТИНЮК