Пресреліз - Ринок праці Хмельниччини: майже 60% вакансій - робітничі професії

Дата: 13.02.2023 10:46

З початку року 729 роботодавців поінформували про потребу у кваліфікованих працівниках в області. В базі даних налічувалось 2 тисячі вакансій. Середній розмір оплати праці становив 9336 грн.

«Майже 60% вакансій припадають на робітничі професії. Популярними залишаються професії у сферах: торгівлі та послуг, сільському виробництві, транспорту. Попитом на ринку праці продовжують користуватись водії, швачки, продавці, економісти, охоронники, вантажники, середній медичний персонал, підсобні робітники», - зазначає директор Хмельницького обласного центру зайнятості Сергій Черешня.

Про ситуацію на ринку праці в області у січні 2023 року:

• 7,7 тисяч громадян скористалися послугами служби зайнятості, з них 6,6 тисяч мали статус безробітного;
  • 404 осіб працевлаштовано, в тому числі 267 зареєстрованих безробітних;
  • 130 – проходили професійне навчання.

Станом на 1 лютого 2023 року кількість зареєстрованих безробітних становила майжетисяч осіб, в тому числі 530 осіб з числа внутрішньо переміщених, 25 учасників бойових дій. Актуальними були 1,3 тисяч вакансій. На одну вакансію претендували 4 безробітних.

Серед безробітних 70% складали жінки, 23,6% – молодь віком до 35 років, 22,4% - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 49,8% зареєстрованих безробітних – мешканці сільської місцевості.

Відділ організаційно-інформаційної роботи

Хмельницького обласного центру зайнятості