Став відомий день коли на Хмельниччині не будуть вимикати електрику

Дата: 07.02.2023 10:22

За вказівкою Міненерго, 9 лютого, у четвер, на Хмельниччині будуть проведені режимні заміри. Тобто, енергетики усю добу фіксуватимуть необхідну потребу електричного навантаження на область. Відповідно погодинних відключень та інших обмежень у цей день не буде.

В подальшому ж результати вимірів будуть використовуватися для визначення ліміту для області.

Важливо розуміти, що у випадку повторних масованих атак на об’єкти критичної інфраструктури та, відповідно, суттєвого зростання дефіциту електричної потужності – режимні заміри можуть бути знову перенесені.

А до 9 лютого відключення будуть відбуватись згідно шести черг, графік щотижня публікуватиметься у нас на сайті. Поки що діє ось цей графік, з понеділка 6 лютого він буде такий.

Відділ зв’язків з громадськістю АТ Хмельницькобленерго