Вітання сільського голови з Днем Соборності України.

Дата: 22.01.2023 10:17

Українці давно зробили свій вибір, який залишатиметься незмінним завжди. І ніхто не в праві намагатися цей вибір змінити силою чи терором, вирішуючи за нас.

Шановна громадо, вітаю всіх Вас з Днем Соборності! Історична подія – проголошення Акта Злуки – показала слабкість і неспроможність ворога роз’єднати нашу націю.

Ми не ділимося на східних і західних, ми - єдині та неподільні.

Пам’ятаймо, що єдність – не тільки в кордонах й адміністративних межах. Єдність – в повазі один до одного, підтримці один одного, у консолідації зусиль.

Велика війна триває. Але від Заходу до Сходу за будь-яких умов – ми разом. Не шукаймо відмінностей, а оберігаємо спільне. Відстоюємо своє, бо ми – вільні люди, які боронять волю своєї держави. Від Львова до Луганська, від Житомира до Севастополя.- нам є, що захищати.

Україна соборна. Разом до Перемоги!

Слава Україні та героям, які її боронять!

З повагою сільський голова                                                                                          Віталій МАРТИНЮК.