Управління поліції повідомляє.

Дата: 13.01.2023 12:45

«Доброго дня! Вас турбує представник служби безпеки банку.

З Вашим рахунком відбувались невластиві дії, тому ми змушені його заблокувати. Для розблокування рахунку та підключення засобів захисту - залишайтесь, будь ласка, на лінії»,

- зазвичай так починається розмова шахраїв зі своїми жертвами.

#поліціяШепетівщини

#стоп_шахрайства

Потерпілі дійсно вважають, що телефонують з банку, налякані тим, що з їх рахунком щось сталось, тому слідують інструкціям. Згодом з рахунку зникають всі кошти.

Саме в таку пастку потрапила 65-річна нетішинка.

Жінка втратила 7 тисяч гривень, слідуючи інструкціях псевдобанкіра.

За даним фактом дізнавачі Шепетівського районного управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч.3 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Змінити ситуацію можливо лише шляхом інформування населення щодо можливих злочинних шахрайських схем.

Вкотре закликаємо бути обачними, не довіряти незнайомцям, що представляються працівниками банку, поліції, покупцями/продавцями та випитують ваші персональні дані.

Бережіть власні кошти та пам’ятайте: обачність ніколи не завадить. Завжди перевіряйте інформацію, що повідомляють вам незнайомці по телефону чи СМС- повідомленнях.